Žlutá směs +CukrDia 100 g

Žlutá směs +CukrDia 100 g

350.00 

Žlutá směs obnovuje funkce pankreatu a příznivě ovlivňuje hladinu cukru v krvi. Směs je vhodná při poruchách trávení, při průjmu, úplavici či kolice; při problémech s dýchacím traktem včetně nachlazení, kašle, bronchitidy a astmatu.

Popis

Složení: Pasuchaca (Geranium dielsianum Knuth.-Herba), Caihua (Cyclanthera pedata L.Schard.-Fructus cyslaterae), Borůvka (Vaccinium myrtillus-Herba), Medvědice (Arctostaphyllos uva-ursi-Folium), Bříza (Betula)

Doporučujeme:

· pomáhá při léčbě některých typů rakoviny (např. prostaty)
· normalizuje hladinu cukrů v krvi
· vhodná na trávící a dýchací poruchy
· podporuje normální činnost močového měchýře a ledvin
· zajišťuje normální močových cest

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.
Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Další informace

Hmotnost 0.1 kg