Žampion brazilský – extrakt 50 ml Božská houba

Žampion brazilský – extrakt 50 ml Božská houba

450.00 

Velmi silný extrakt z žampionu brazilského, nazývaného v brazilském deštném pralese Božská houba a to díky svým prokazatelným účinkům na zdraví a dlouhověkost.

Žampion brazilský je nazýván ve své domovině v brazilském deštném pralese Božská houba, díky svým prokazatelným účinkům na zdraví a dlouhověkost. Dokonce i komise evropské unie mu přiřkla účinnost v oblasti zvyšování imunity a povolila uvádět zdravotní tvrzení:

Přirozená obranyschopnost – imunitní systém

Katalogové číslo: E0062 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Složení : Žampion brazilský (Agaricus Blazei Murill – fungi) , čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová

Dávkování: 7-10 kapek 2 -3x denně, dle hmotnosti. V případě onkologických ataků je nutno použít vyšší dávky. Doporučujeme 10-20 kapek 3x denně, dle stavu a hmotnosti léčeného.

Informace o účincích brazilského žampionu najdete na všeobecně dostupných prostředcích. Je také vhodné tyto informace hledat pod latinským názvem Agaricus Blazei Murill.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Země původu: Brazílie

Vyrobeno v:  ČR

Další informace

Hmotnost 0.06 kg