Trnitý keř – Flor de Arena +MočiCest 70g

Trnitý keř – Flor de Arena +MočiCest 70g

350.00 

Bylinná směs Trnitý keř od Inca Botanica se užívá při zánětech močových cest.

Složení: Flor de Arena (Tiquilia paronochoides) – nať 25%, Yacon (Smallanthus sonchifolius) – nať, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) – nať, Pampeliška lékařská (Taraxacum officinalis) – list.

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.
Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3 x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.
Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.
Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

DPH 15%

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: B0019 Kategorie: , Štítek:

Další informace

Hmotnost 0.07 kg