Růžový květ +JátraSrdceKloub 70g

Růžový květ +JátraSrdceKloub 70g

350.00 

Bylinná směs Růžový květ od Inca Botanica čistí játra a střevní trakt. Doporučujeme k navození normální činnosti jater. Ovlivňuje příznivě normální funkce střevního traktu. Působí příznivě na činnost srdce a cév, na stav kostí a kloubů.

Složení: Tawari amarillo  -Tabebuia chrysantha Jacq.Nich. -Cortex, Hercampuri – Gertianella alboresea Gilg.Fabris – Herba, Canchapiedra – Phyllanthus niruri L. – Herba, Pampeliška – Taraxacum officinale – Folium a Čekanka – Cichorium intybus – Herba.

Doporučujeme:
· navozuje normální činnost jater
· ovlivňuje příznivě normální funkce střevního traktu
· působí příznivě na činnost srdce a cév, na stav kostí a kloubů

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.
Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.
Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.
Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Katalogové číslo: B0015 Kategorie: , Štítky: , , ,

Další informace

Hmotnost 0.07 kg