Rosas – šamanská esence z růží 40 ml

Rosas – šamanská esence z růží 40 ml

350.00 

ROSAS – velejemná esence růže a speciální kombinace rostlin.

Tato esence je především harmonizačním prostředkem na více úrovních pro rozmanité užití.  Esence svoji feminní složkou energie a vůně působí na vyvážení citů, jemně harmonizuje vyšší centra vědomí, pomáhá celkovému uvolnění ,posílení harmonie a lásky. Tato esence poskytuje rovněž záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí (aury) jednotlivců,  snímání bloků a  nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě, čištění prostoru, amuletů a vzácných kamenů. Rosas je vhodným společníkem také při četbě duchovních témat a relaxaci. Esence Rosas navazuje svoji podstatou na předešlé esence a je vhodná jako závěrečná. Směs rostlin ve velejemném alkoholu je harmonizována speciálními kameny pro dosažení vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize. 100% přírodní výrobek

Katalogové číslo: D0007-1-1 Kategorie: ,

Popis

INDIÁNSKÁ TRADICE

Šamanské esence vycházejí z původních tradic amazonských indiánů, jejich Kosmovize a systému léčitelství. Tyto esence mistrovských bylin jsou vyrobeny dle původních znalostí šamanů Amazonie i horských Mistrů And.  Šamani indiánských kmenů požívají od dávných dob sílu rostlin a jejich extraktů ke své práci a dle staré kosmovize pracuji se spiritem posvátných rostlin. V původních kulturách a etnikách Amazonie se alkoholové esence stromů a rostlin užívali potíráním a rozstřikem, zejména na ochranu a očistu při šamanských obřadech, očistu prostoru, energetických polí, rituálních předmětů a kamenů.  Aromaterapeutické vlastnosti jsou důležitou složkou esencí uvolňující mysl. Každá esence, díky svému složení a specifickému aroma představuje propojení do určité sféry indiánské Kosmovize i posvátných míst. Esence kvalitních peruánských rostlin jsou 100% přírodní a jsou ručně artesanálně připravovány spolu s vzácnými kameny pro nabití a harmonizaci.

Díky této staré indiánské moudrosti můžeme dnes efektivně využít sílu esencí rostlin k mnoha činnostem:  – šamanské rituály – čištění prostoru, kamenů a předmětů – harmonizace vědomí – uvolnění bloků – smazání energetických otisků předmětů – uvolnění od psychické zátěže – aromaterapii

Již ve starověku byla Růže symbolem lásky. Je považována za skvělý generátor štěstí a zdraví. Je také spojena s velkou čistotou a schopností milovat bezpodmínečně; je schopna v nás vytvořit pocity míru, harmonie a lásky.
Růžová voda je také  ideální pro odpočinek, lepší spánek, nebo pro zbavení se břemene. Je také vhodná proti smutku, depresi a melancholii.

Další informace

Hmotnost 0.05 kg