Pralesní máta +ChřipViroImunit 60g

Pralesní máta +ChřipViroImunit 60g

300.00 

Inca Botanica – Pralesní máta

Při chřipce a virózách a angíně. Doporučujeme pro normální funkci horních dýchacích cest při chřipce a virózách. Pro zvýšení imunity těla.

Katalogové číslo: B0013 Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Složení: Muňa Muňa (Minthostachys setosa Epling. – Herba), Wira Wira (Gnaphalium graveolens Mold.ssp. – Herba), Jitrocel (Plantago lanceolata – Herba), Plicník lékařský (Pulmonaria officinalis – Herba) a Divizna velkokvětá Verbascum densiflorum – flos).

Doporučujeme:
· pro normální funkci horních dýchacích cest při chřipce a virózách
· pro zvýšení imunity těla

Výše uvedená tvrzení jsou ověřená u bylin – jitrocel.

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Jiný způsob přípravy:
 Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.06 kg