Pampeliška lékařská – extrakt z kořene 50 ml

450.00 

Velmi silný vodno-glycerolový extrakt

Pampeliška lékařská i přes své tisícileté používání ve fytomedicíně má povolena pouze následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012.

Působí protizánětlivě / Detoxikace – vylučování / Normální činnost jater / Normální činnost žaludku / Normální funkce močové soustavy / Normální trávení / Metabolismus sacharidů / Prebiotikum / Normální trávení  – stimulace / Antioxidant

V současné době je zvláště kořen pampelišky podroben zkoumání z hlediska dalších výrazných zdravotních účinků a  to zejména na nejobávanější a bohužel stále častější zdravotní komplikaci, jejíž název zde nemůžeme uvést s ohledem na nepovolená zdravotní tvrzení. Vše ostatní je třeba si najít na všeobecně dostupných zdrojích.

Doporučené použití:

Je vhodné užívat tento extrakt jednou ročně jako prevenci, či cílenou detoxikaci, nebo při rekonvalescenci. Taktéž je vhodné použít extrakt z kořene pampelišky jako zakončení detoxikačních kúr. 

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: E0061 Kategorie: , Štítek:

Popis

Popis: detoxikace, podpora jater, trávení, močových cest, metabolismu, prebiotikum.

Složení : Pampeliška lékařská-kořen (Taraxacum officinalis – radix), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh.

Dávkování: 8-10 kapek 3x denně, u osob s vyšší hmotností je možné užít vyšší denní dávku až 15 kapek 3x denně. U osob  s průměrnou hmotností je vhodné dodržet denní dávkování. Před použitím protřepat.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. 

Země původu: Česká republika. Vyrobeno: Česká republika .

 

Další informace

Hmotnost 0.06 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pampeliška lékařská – extrakt z kořene 50 ml”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Euro / CZK
EUR Euro
CZK Česká koruna