Pampeliška lékařská extrakt 50 ml

Pampeliška lékařská extrakt 50 ml

450.00 

Velmi silný vodno-glycerolový extrakt

Složení : Pampeliška lékařská-kořen (Taraxacum officinalis – radix), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh

Popis: detoxikace, podpora jater, trávení, močových cest, metabolismu, prebiotikum

Popis

Pampeliška lékařská i přes své tisícileté používání ve fytomedicíně má povolena pouze následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012.

Působí protizánětlivě
Detoxikace – vylučování
Normální činnost jater
Normální činnost žaludku
Normální funkce močové soustavy
Normální trávení
Metabolismus sacharidů
Prebiotikum
Normální trávení  – stimulace
Antioxidant

Dávkování: 8-10 kapek 3x denně, u osob s vyšší hmotností je možné užít vyšší denní dávku až 15 kapek 3x denně. U osob  s průměrnou hmotností je vhodné dodržet denní dávkování. Před použitím protřepat.

V současné době je zvláště kořen pampelišky podroben zkoumání z hlediska dalších výrazných zdravotních účinků a  to zejména na nejobávanější a bohužel stále častější zdravotní komplikaci, jejíž název zde nemůžeme uvést s ohledem na nepovolená zdravotní tvrzení.

Vše ostatní je třeba si najít na všeobecně dostupných zdrojích.

Doporučené použití: Je vhodné užívat tento extrakt jednou ročně jako prevenci, či cílenou detoxikaci, nebo při rekonvalescenci. Taktéž je vhodné použít extrakt z kořene pampelišky jako zakončení detoxikačních kúr.

Možné kombinace: Extrakt z pampelišky lze kombinovat s dalšími produkty – u těchto je to vhodné (ale vždy dbejte na to, aby jste neužívali příliš mnoho dalších produktů z léčebné řady, jako jsou extrakty a bylinné směsi, doplňky ve formě superpotravin nevadí)

Dračí krev, Chagubona, Herbenalo, Hercalima, Macajuga, Tawarillo, Ubosanno, Uncaflora, Caigua, Chanca Piedra, Flor de Arena, Juan de Alonso, Marco, Tawari, Vilcacora-extrakt, Vilcacora čaj, Trnitý keř, Růžový keř, Čisticí keř, Písečný květ, Čaj zapomnění, Červený plod, Žlutá směs, Žlutý strom.

S ostatními produkty není  pampeliška v přímé kontraindikaci. Jen trochu nevhodné se zdá být použití pampelišky s extraktní směsí Ginkgoma a bylinnou směsí Hořký květ. 

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Země původu: Česká republika. Vyrobeno: Česká republika.

Další informace

Hmotnost 0.06 kg