Obří přeslička – Cola de Caballo +Menopauz

Obří přeslička – Cola de Caballo +Menopauz

350.00 

Inca Botanica – Obří přeslička – Cola de Caballo

Při potížích v menopauze a bolestivé menstruaci. Doporučujeme k doplnění energie a psychického komfortu při potížích v menopauze – eliminaci návalů a depresivních nálad. Vyvážení činnosti hormonálního systému těla. Zajištění komfortu během menopauzy. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Celkově zklidňuje a navozuje dobrý spánek. Zachovává zdravé vlasy, kosti a nehty. Vitalizuje naše tělo a přispívá k dobrému duševnímu stavu organismu. Zajišťuje hormonální aktivitu a přispívá správnému fungování pohlavních orgánů i kardiovaskulárního systému. Především udržuje v optimu náš krevní tlak.

 

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Složení: Cola de Caballo (Equisetum arvense – Herba), Maca (Lepidium meyenii Wallp. – Radix), Kotvičník (Tribulus terrestris – Herba), Červený jetel (Trifolium pretense – Flos) a Vojtěška (Medicago sativa – Herba)

Doporučujeme:

· k doplnění energie a psychického komfortu při potížích v menopauze – eliminaci návalů a depresivních nálad
· vyvážení činnosti hormonálního systému těla
· zajištění komfortu během menopauzy
· přispívá k normální činnosti nervové soustavy
· celkově zklidňuje a navozuje dobrý spánek
· zachovává zdravé vlasy, kosti a nehty
· vitalizuje naše tělo a přispívá k dobrému duševnímu stavu organismu
· zajišťuje hormonální aktivitu a přispívá správnému fungování pohlavních orgánů i kardiovaskulárního systému· především udržuje v optimu náš krevní tlak

Výše uvedená tvrzení jsou ověřená u bylin –  kotvičník, červený jetel a vojtěška.

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3 x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.1 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Obří přeslička – Cola de Caballo +Menopauz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *