Motýlí květ extrakt 50 ml Lucidní sny

Motýlí květ extrakt 50 ml Lucidní sny

450.00 

Extrakt z Motýlího květu nebo též Klitorie má schopnost zvýraznit a oživit sny a podpořit lucidní snění.

Složení: Klitorie ternatská – Motýlí květ (Clitoria ternatea – flos), čištěná voda,  glycerol,  sorban draselný,  kyselina citronová.

Katalogové číslo: E0065 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dávkování:  8  kapek 2-3x denně, nebo 15kapek 1x denně před spaním,  nepřekračujte denní dávkování.

Před použitím protřepat.

Říká se mu motýlí hrachový květ. Nebo taky méně prozaicky klitorie. Kromě toho, že zbarví vodu do nečekaně krásného tyrkysového odstínu, obsahuje látky prospívající zdraví ve všech směrech. Jeho pozoruhodnou vlastností je schopnost zvýraznit a oživit sny a podpořit lucidní snění.

Tyrkysový až indigový odstín přecházející do fialova si zachoval i extrakt z této pozoruhodné byliny. Po přidání citronu změní se jeho krásná barva na jasnou fialovou.

Tato bylina bohužel nemá evropskou komisí pro léčivá práva bylin povolena jakákoli zdravotní tvrzení, je tedy nutno najít její léčivé vlastnosti ve všeobecně dostupných zdrojích. O nich vás dále budeme informovat.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Země původu:Thajsko
Vyrobeno : ČR

Další informace

Hmotnost 0.06 kg

Mohlo by se Vám líbit…