Lactobacillus bulgaricus s Lucumou

Lactobacillus bulgaricus s Lucumou

700.00 

Unikátní kombinace nejúčinnějších probiotik s plodem amazonské lucumy. Unikátní nízkolaktózový výživový doplněk, neobsahující žádné konzervační látky ani geneticky upravované mikroorganizmy. Kmeny laktobacilů jsou izolovány z vysokohorských oblastí v Bulharsku a jsou registrovány v Národní bance probuněčné kultury v Sofii. Jejich antiseptická aktivita proti patogenním bakteriím a probiotické vlastnosti byly studovány na Lékařské univerzitěv bulharské Sofii. Produkt je doplněn o prášek ze sušeného jihoamerického pralesního ovoce Lucuma, dodávající organizmu velké množství minerálů a vitamínů.

Složení: Lactobacillus Bulgaricus (37% obsahu živých kultur), StreptococcusThermophilus (37% obsahu živých kultur), Lactobacillus Helveticus (7,5% obsahu živých kultur) Lactobacillus Lactis (18,5% obsahu živých kultur), prášek ze sušené ovoce Lucuma (Pouteria lucuma – fructus).

Složení druhů a množství probiotických kultur bylo namícháno podle  originální receptury Inca Botanica, tak aby byl tento produkt co nejvhodnější při obnovování střevní mikroflory a tím účinného zvyšování imunity organizmu.

Probiotika dále mají výrazný vliv na problematiku hubnutí, stále více studií totiž potvrzuje, že pro správné hubnutí je nepostradatelná správná střevní mikroflóra.

 

Katalogové číslo: L0011 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Jedna denní dávka obsahuje až 80 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus, Lactobacillus Helveticus, Lactobacillus Lactis, Streptococcus Thermophilus.

Dávkování: Dospělí:1 lžička (3-4 g) denně. (80 miliard živých kultur)
Děti 3-12 let:půl lžičky (2 g) denně. (40 miliard živých kultur)
Při akutní infekci je vhodné zvýšit až trojnásobně denní dávku.

Prášek se rozmíchá v tekutině, nebo je možné zamíchat  do jogurtů, či do sladkých kašovitých pokrmů, ale vždy jen do teploty 45C.

Doporučení pro užívání: Probiotika by neměla být užívána po dobu kratší než 2 týdny, pro celkový zdravotní stav je vhodné užívat probiotika minimálně 2 měsíce. Je však možné i vhodné tyto probiotika užívat s malými přestávkami trvale.

Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení 432/20112 EU: živá probiotika.

Povolené zdravotní tvrzení :  Lactobacillus Bulgaricis a Strepococcus Thermophilus zlepšuje trávení laktózy.

UPOZORNĚNÍ: Obsahuje laktózu. Doplněk stravy je vhodný pro osoby bez vážných alergií na laktózu a mléčné produkty.  Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu. Uchovejte mimo dosah dětí. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Trvanlivost a podmínky skladování:
2 roky při teplotě od 0 do 10 °C nebo
1 rok při teplotě do 20°C.
Doporučeno skladovat na suchém, tmavém místě, mimo sluneční světlo.

Nutriční hodnoty  v g                       na 100g
Energetická hodnota kcal/100g      316 kcal
Sacharidy                                                59,2
Z toho suma cukrů                               31,5
Z toho laktóza                                         4,49
Bílkoviny                                                   8,26
Tuk                                                             0,36
Sůl                                                              1,27

Země původu : Bulharsko
Vyrobeno v ČR

Další informace

Hmotnost 0.15 kg