Koloidní stříbro 500 ml

Koloidní stříbro 500 ml

350.00 

Z důvodu nové legislativy z roku 2012 o nanotechnologiích, nelze na koloidní roztoky získat prodejní certifikát!!! Proto jsme nuceni napsat, že se jedná o roztok určený pro očistu prostředí a předmětů. Používat jej ovšem můžete naprosto stejně, jak popisují jiní prodejci, kteří si s legislativou hlavu nelámou 🙂 Navíc náš výrobek je mnohem vyšší kvality, než jsou běžná koloidní stříbra na českém trhu. Jak je to možné? Přečtěte si, prosím, text o procesu výroby pod čarou!!!

Katalogové číslo: D0045 Kategorie: ,

Popis

Koloidní stříbro se vyrábí řízenou elektrolýzou. Aby roztok koloidu byl co možná nejvyšší kvality, je nutné, aby voda měla co možná nejnižší vodivost (uS/cm). Pro výrobu je nutné použít speciálně demineralizovanou vodu o maximální vodivosti do 1 microsiemens (uS/cm). Toto kriterium splňuje pouze destilovaná zdravotní voda. Ta se ovšem na českém trhu již skoro neprodává! Nahradila ji Aqua Purificata. Ta je pro zdravotnické účely, pro které se používala destilovaná voda, plně vyhovující,ale…

Je zde zásadní rozdíl pro výrobu koloidních roztoků! Aqua Purificata má vodivost 3-5 microsiemens (uS/cm)! Žádné maximálně 1 uS/cm! Ale rovnou celé 3 uS/cm a více! Tato voda je tedy naprosto nevhodná pro výrobu koloidního stříbra. Její vysoká vodivost zabraňuje správnému štěpení nanočástic stříbra při procesu výroby. Vyrobený koloid, z Aqua Purificata, pak obsahuje velmi malé množství nanočástic stříbra, které jsou stěžejní pro charakteristické účinky koloidního stříbra.

Obecně tedy platí, že čím nižší stupeň microsiemens (vodivost vody), tím kvalitnější koloidní roztok.

Inca Botanica vyrábí koloidní stříbro z demineralizované vody, která je upravena na přístroji nejmenované firmy  procesem reversní osmóza (speciální čištění). Tato voda má vodivost od 0,8 – 0,20 uS/cm. Je to tedy nejnižší možná vodivost, které lze dosáhnou! Tím je zaručena nejvyšší možná kvalita výsledného koloidního roztoku!

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKUM – KOLOIDNÍ STŘÍBRO
bez vedlejších účinků

Účinné při všech bakteriálních infekcích, virových onemocněních, mykózách, také jako antiseptický prostředek. Likviduje více než 650 druhů známých patogenů. Cizopasné bakterie, plísně, parazity, mikroby, viry. Pomáhá tvořit nové buňky v tkáních a regeneruje poškozené, nedráždí sliznice, nevytváří závislost, neobsahuje volné radikály, dezinfikuje, nedráždí oči, nereaguje s léky, posiluje imunitu. Po operacích potíráním kůže zajistíme rychlejší hojení ran a to i vnitřních! Také docílíme zmenšení jizev. Koloidní stříbro je bezpečné pro těhotné a kojící ženy. Je netoxické a bezpečné.

 • Aplikace koloidního stříbra
 • výplachy ústní dutina (desinfikuje+odstraňuje pach z úst+desinfikuje mandle)
 • kapání do nosních dírek -prevence i léčba zánětů dutin
 • inhalace, desinfekce dutin a horních cest dýchacích
 • výtěr nosních dírek a uší zevní potírání
 • akné, vyrážky, ekzémy, oděrky a rány, popáleniny,
 • bodnutí hmyzem, místa zasažené plísněmi
 • desinfekce přidání několika kapek do běžných nápojů (zejména na cestách), do domácích konzerv a zavařenin, u domácích zvířat potírání ran, zánětů, kousnutí, vyrážek
 • desinfekce rozprašovačem pracovních desek v kuchyni, zbytků jídel k pozdější konzumaci
 • desinfekce ponožek a bot proti zápachu i další části oblečení
 • u domácích mazlíčků -potírání ran, zánětů, kousnutí, vyrážek, postřik srsti zvířete,
  přidáváme do krmení-zobání, hlavně do vody, kterou zvířata pijí

3 TÝDENNÍ DETOXIKAČNÍ KŮRA – Ráno nalačno 0,3 cl. Při tomto užívání je nutno zvýšit příjem tekutin, nejvíce odpoledne mezi 15-19 hod nejlépe bylinným čajem. Lymfatický, ledvinový, nebo jaterní podporují celkovou detoxikaci organizmu. Protože „úklid“, který stříbro v organismu vyvolá vylučováním zabitých patogenů vytváří na vnitřní orgány zvýšený nápor.
Pokud je organismus více zanesen, může se projevit zvýšená únava, pocení, nebo bolest hlavy. Kůru nedoporučujeme přerušovat, stačí snížit ranní dávku koloidního stříbra.

ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ VODA – do 1 dcl koloidního stříbra nakapeme 15 kapek Sangre de Drago, nalijeme do lahvičky od běžné pleť.vody. Čistíme obličej, krk i dekolt ráno a večer. Pokud je pokožka problematická, nebo s akné můžeme dát až 25 kapek. Pokožku je vhodné ošetřit balzámem s Dračí krví – Sangre de Drago s mandlovým olejem
.
NOSNÍ KAPKY – 1 díl vody (ne z kohoutku) a 2 díly KS nalijeme do nosního rozprašovače ( koupíme v lékárně) a používáme dle potřeby 2-5 x denně. Jako prevenci i léčbu proti rýmě, záněru dutin, nebo očistu sliznic. Můžeme přidat 3-5 kapek Sangre de Drago. Doporučujeme hlavně u lidí žijících ve městech, jako prevenci!

TOALETNÍ VODA PROTI ODÉRU POCENÍ – do rozprašovače nalijeme koloidní stříbro a přidáme oblíbenou Aqua Floridu, nebo jinou vonnou esenci. Používáme do podpaží, na tělo, ale i na ponožky, nebo do bot – dle libosti.

NEVYSTAVUJ SLUNCI A ELEKTROMAGNETICKÉMU POLI (pc, mikrovlnka, tv, tel) Uchovej v pokojové teplotě a raději v temnu (noční stolek,skříň) Pro delší uchování koloidního náboje doporučujeme lahev zabalit do alobalu.

Další informace

Hmotnost 0.6 kg