Jergon Sacha Dracontium loretense 111 g

Jergon Sacha Dracontium loretense 111 g

200.00 

Jergon Sacha je stromek vysoký 2 – 4 metry připomínající svou kůrou hada.
Indiáni z oblasti Amazonského pralesa využívají hlízy Jergon Sacha jako protijed v případě hmyzího, pavoučího nebo hadího kousnutí. Jergon Sacha je velmi známá v peruánském systému přírodní medicíny; tablety, kapsle a výtažky z oddenku můžeme najít v mnoha lékárnách specializujících se na přírodní produkty.  Jergon Sacha je jedním z nepozoruhodnějších léčivých rostlin z oblasti Amazonského pralesa.

Souvisí s:  Centrálním nervovým systémem, krevním oběhem, cévami, srdcem, trávicím ústrojím, slinivkou,  játry, ledvinami, dýchacím ústrojím, svaly, rozmnožovací soustavou, hormonální činností.

Použití: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

Nedoporučuje se osobám s poruchou metabolismu šťavelanů. Není určeno pro děti. Indiáni z oblasti Amazonského pralesa využívají hlízy Jergon Sacha jako protijed v případě hmyzího, pavoučího nebo hadího kousnutí. Souvisí s: Centrálním nervovým systémem, krevním oběhem, cévami, srdcem, trávicím ústrojím, slinivkou, játry, ledvinami, dýchacím ústrojím, svaly, rozmnožovací soustavou, hormonální činností.

Množství: Doporučená denní dávka je 700 mg prášku.
Složení: surovina 100% jemně mletý prášek. Jergon Sacha – kořenová hlíza – doplněk stravy, Dracontium loretense.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví

Země původu: Peru

DPH 15%

Popis

Další informace

Hmotnost 0.07 kg