Jergon Sacha Dracontium loretense 111 g

200.00 

Jergon Sacha je stromek vysoký 2 – 4 metry připomínající svou kůrou hada.
Indiáni z oblasti Amazonského pralesa využívají hlízy Jergon Sacha jako protijed v případě hmyzího, pavoučího nebo hadího kousnutí. Jergon Sacha je velmi známá v peruánském systému přírodní medicíny; tablety, kapsle a výtažky z oddenku můžeme najít v mnoha lékárnách specializujících se na přírodní produkty.  Jergon Sacha je jedním z nepozoruhodnějších léčivých rostlin z oblasti Amazonského pralesa.

Souvisí s:  Centrálním nervovým systémem, krevním oběhem, cévami, srdcem, trávicím ústrojím, slinivkou,  játry, ledvinami, dýchacím ústrojím, svaly, rozmnožovací soustavou, hormonální činností.

Použití: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

Nedoporučuje se osobám s poruchou metabolismu šťavelanů. Není určeno pro děti. Indiáni z oblasti Amazonského pralesa využívají hlízy Jergon Sacha jako protijed v případě hmyzího, pavoučího nebo hadího kousnutí. Souvisí s: Centrálním nervovým systémem, krevním oběhem, cévami, srdcem, trávicím ústrojím, slinivkou, játry, ledvinami, dýchacím ústrojím, svaly, rozmnožovací soustavou, hormonální činností.

Množství: Doporučená denní dávka je 700 mg prášku.
Složení: surovina 100% jemně mletý prášek. Jergon Sacha – kořenová hlíza – doplněk stravy, Dracontium loretense.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví

Země původu: Peru

DPH 15%

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Další informace

Hmotnost 0.07 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jergon Sacha Dracontium loretense 111 g”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Euro / CZK
EUR Euro
CZK Česká koruna