Hořký květ +MyslKrevAntioxid 80g

Hořký květ +MyslKrevAntioxid 80g

350.00 

Bylinná směs Hořký květ od Inca Botanica povzbuzuje mozek, soustředění a posiluje paměť. Doporučujeme k zajištění správné mikrocirkulaci krevního systému. Zlepšení soustředění a paměti. Zajišťuje hlubokou duševní rovnováhu. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Je to antioxidant. Pomáhá nastolit fyzické a duševní zdraví.

Složení: Marco – Ambrosia peruviana Willd. – Herba, Pupečník -Centella Asiatka, Ginko biloba – Ginkgo biloba, Pohanka  – Fagopyrum saggittatum – Herba.

Doporučujeme:
· k zajištění správné mikrocirkulaci krevního systému
· zlepšení soustředění a paměti
· zajišťuje hlubokou duševní rovnováhu
· normální činnost kardiovaskulárního systému
· je to antioxidant
· pomáhá nastolit fyzické a duševní zdraví

Výše uvedená tvrzení jsou ověřená u bylin –  gingko a pohanka.

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.
Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3 x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.
Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.
Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Katalogové číslo: B0006 Kategorie: , Štítky: , , , ,

Další informace

Hmotnost 0.08 kg