Hercampurino 50 ml +DetoksCukr

450.00 

Složení: Hercampuri (Gentianella alborose-Herba), Borůvka 
(Vaccinium myrtillus-Herba), Bříza (Betula pendula-Folium), voda, kyselina sorbová, neobsahuje líh

Byliny obsažené v tomto extraktu se používají v tradiční etnomedicíně k očištění organismu od toxinů a ke snižování hladiny cukru a složení produktu bylo sestaveno s tímto úmyslem. Je možné kombinovat s užíváním směsi Modrý květ  (doporučeno 1 x denně šálek)

Je také množné produkt užívat v detoxikační kúře: Nejprve 1 lahvička Hercampurino a k tomu Modrý květ – šálek 1 x denně, a pak 1 lahvička Manopyrolo a k tomu Fialový květ – 1-2 šálky denně a naposledy 1 lahvička Pyropurino. K této kúře se hodí i užívání oleje Sacha Inchi a pro zesílení detoxikačního účinku užívat Enterosgel podle návodu na balení (možno najít na internetu, či objednat v lékárně). Je nutné vždy u všech těchto kúr pít dostatek vody a tekutin.

Jen 2 skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Schválená zdravotní tvrzení: dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012. :

Borůvka: Normální stav zraku – antioxidant. Normální činnost cévní soustavy.
Bříza: Přirozená obranyschopnost – odolnost. Přispívá k normálnímu trávení – detoxikaci. Normální funkce močových cest – ledviny. Normální stav kloubů.

Složení: Hercampuri (Gentianella alborose-Herba), Borůvka 
(Vaccinium myrtillus-Herba), Bříza (Betula pendula-Folium), neobsahuje líh

Dávkování: Je vhodné začít na menším počtu kapek, než je maximální denní dávka.  Je to zvláště vhodné u citlivých jedinců, či při nižší tělesné hmotnosti (útlé ženy) a dále pak u vyšších věkových kategorií a to hlavně u lidí s vysokým tlakem nebo oslabeným srdcem.
Po prvním týdnu nižšího množství kapek, lze pak zvýšit na dávku maximální, nebo na takovou, při které se budete cítit dobře a na té setrvat.

Skladování: Je možné i po otevření lahvičky skladovat superextrakt při pokojové teplotě, je zakonzervován. Při dlouhodobém skladování otevřené lahvičky je samozřejmě lepší ji uchovávat v chladnu. Neskladovat na slunci.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.08 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Hercampurino 50 ml +DetoksCukr”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Euro / CZK
EUR Euro
CZK Česká koruna