Guarapuma 50 ml – Naostřená pozornost

Guarapuma 50 ml – Naostřená pozornost

450.00 

Extrakt vyprojektovaný s úmyslem zostřit pozornost. Vhodné zvláště pro řidiče. Obsahuje kofein. Není příliš vhodné pro osoby s velmi vysokým krevním tlakem pro dlouhodobější užívání!

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-herba), Guarana (Paullinia cupana- semen), Zelená káva (Coffea arabica-semen), Muira Puama (Ptychopetalum lsacoides-Cortex). voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová, neobsahuje líh.
Denní dávka extraktu obsahuje povolenou denní dávku Muira Puama
Tento extrakt byl vyprojektován a smíchán na základě zkušeností a tradic indiánské etnomedicíny Jižní Ameriky, kteří ji používají na  zostření  pozornosti. Vzhledem ke stimulačním složkám (Guarana, Zelená káva) je velmi vhodné pro řidiče na udržení pozornosti na cestách.

Upozornění: Guarana a Zelená káva obsahují kofein. Není příliš vhodné pro dlouhodobé užívání pro osoby s velmi vysokým tlakem!

Povolená zdravotní tvrzení : Energie – tonus – únava
Fyzická a psychická vitalita
Imunitní systém
Kontrola tělesné hmotnosti a metabolismus tuků
Normální trávení

Skladem

Katalogové číslo: E0019 Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Není vhodné pro dlouhodobé používání u  lidí s vysokým tlakem a s přecitlivělostí na kofein! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Další informace

Hmotnost 0.05 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Guarapuma 50 ml – Naostřená pozornost“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.