Guarapuma 50 ml – Naostřená pozornost

Guarapuma 50 ml – Naostřená pozornost

450.00 

Extrakt vyprojektovaný s úmyslem zostřit pozornost. Vhodné zvláště pro řidiče. Obsahuje kofein. Není příliš vhodné pro osoby s velmi vysokým krevním tlakem pro dlouhodobější užívání!

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-herba), Guarana (Paullinia cupana- semen), Zelená káva (Coffea arabica-semen), Muira Puama (Ptychopetalum lsacoides-Cortex). voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová, neobsahuje líh.
Denní dávka extraktu obsahuje povolenou denní dávku Muira Puama
Tento extrakt byl vyprojektován a smíchán na základě zkušeností a tradic indiánské etnomedicíny Jižní Ameriky, kteří ji používají na  zostření  pozornosti. Vzhledem ke stimulačním složkám (Guarana, Zelená káva) je velmi vhodné pro řidiče na udržení pozornosti na cestách.

Upozornění: Guarana a Zelená káva obsahují kofein. Není příliš vhodné pro dlouhodobé užívání pro osoby s velmi vysokým tlakem!

Povolená zdravotní tvrzení : Energie – tonus – únava
Fyzická a psychická vitalita
Imunitní systém
Kontrola tělesné hmotnosti a metabolismus tuků
Normální trávení

Skladem

Katalogové číslo: E0019 Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Není vhodné pro dlouhodobé používání u  lidí s vysokým tlakem a s přecitlivělostí na kofein! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Další informace

Hmotnost 0.05 kg