Espimorado 50 ml – Zklidnění tlaků

Espimorado 50 ml – Zklidnění tlaků

450.00 

Zklidnění tlaků
Katalogové číslo: E0018 Kategorie: , Štítek:

Popis

Složení: Fialová kukuřice – Maiz morado (Zea-semen), Hloh (Crataegus laevigata-folium), voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová, neobsahuje líh Denní dávka obsahuje povolenou denní dávku hlohu. Extraktní směs byla vytovřena tak, aby podle tradice indiánské fytomedicíny byly složkami fialové kukuřice podpořeny účinky hlohu, který má povolena následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012. V tomto extraktu se jedná především o tyto účinky (zvýrazněno):

Hloh: Normální činnost srdce – transport kyslíku.
Normální funkce nervové a oběhové soustavy.
Relaxační účinek – napomáhá usínání.

Pro zvýšení účinku lze extrakt Espimorado kombinovat se směsí drcených bylin nazvanou Fialový Habas nebo Fialovou kukuřicí a s užíváním oleje Sacha Inchi.

Upozornění: Není vhodné pro osoby s nízkým krevním tlakem! Lze kombinovat s většinou extraktních či bylinných směsí, ale nedoporučuje se užívat zároveň s prvním cyklem Amazonského protokolu či Ubosanno protokolu.
Vhodná kombinace s bylinnou směsí Peruánský laskavec.

Povolená zdravotní tvrzení: Hloh obecný má povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012.
Normální funkce nervové a oběhové soustavy.
Relaxační účinek – napomáhá usínání. Normální činnost srdce – transport kyslíku.

Fialová kukuřice: normální trávení
normální funkce močových cest

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Další informace

Hmotnost 0.05 kg