Čistící keř – Agracejo +OčistMočAntioxid

Čistící keř – Agracejo +OčistMočAntioxid

350.00 

Inca Botanica – Čistící keř – Agracejo

Čistí žaludek. Zlepšuje chuť k jídlu. Doporučujeme k čištění žaludku (pH rovnováha) a zajištění normálního trávení potravy. Zlepšuje chuť k jídlu a činnost jater. Vzniká nám přirozená obranyschopnost a odolnost. Blahodárně působí na močové cesty. Působí antioxidačně. Celkově pročišťuje celé tělo.

Skladem

Popis

Složení: Agracejo (Berberis vulgarit – Herba), Chancapiedra (Phyllanthus niruri L. – Herba), Artyčok (Cynaria cardunculus – Herba), Pelyněk (Artemisia absinthium – Herba) a Andělika (Archangelica officinalis – Radix)

Doporučujeme:

· k čištění žaludku (pH rovnováha) a zajištění normálního trávení potravy
‚· zlepšuje chuť k jídlu a činnost jater
· vzniká nám přirozená obranyschopnost a odolnost
· blahodárně působí na močové cesty
· působí antioxidačně
· celkově pročišťuje celé tělo.

Výše uvedená tvrzení jsou ověřená u bylin –  artyčok, pelyněk a andělika.

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3 x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.07 kg