Chuchuhuasi Léčivý strom 110 g

Chuchuhuasi Léčivý strom 110 g

350.00 

Kúra ze stromu Chuchuhuasi je užívána amazonskými indiány už stovky let pro posílení životní vitality a odvar z kůry bájného stromu je používány v indiánské etnomedicíně na kloubní obtíže a při bolestech zad.

Složení: 100% Maytenus laevis-Cortex

Jihoameričtí Indiáni pojmenovali tento strom velmi trefně – Chuchuhuasi totiž v překladu znamená „chvějící se záda“. Odkazují se na jeho opravdu mimořádnou schopnost pomáhat s potížemi kloubů a zad.

Dostupné na objednávku

Popis

Ovšem místní lidé v povodí Amazonky užívají odvar z kůry Chuchuhuasi jako tonikum na téměř všechny druhy zdravotních obtíží. Moderní výzkum tohoto třicetimetrového stromu (Maytenus laevis) a jeho pozitivních účinků na náš organizmus opravdu dodnes není u konce. Působí protizánětlivě, analgeticky, antioxidačně a protinádorově. Má také účinky antihistaminické – takže pomáhá proti nepřiměřeným alergickýcm reakcím.

Stimuluje imunitní systém a činnost nervové soustavy. Je nápomocný při nádorových onemocněních, speciálně pokožky, (zevně se vývary používají k potírání nádorů pokožky).

Amazonští indiáni odvar také používají  proti bolesti a při zánětech ledvin, revmatizmu, artretizmu a svalových bolestech. Mimo to při bronchitidě, chřipce, průjmech a cizopasnících, také na posílení  mozkové  činnosti a v neposlední řadě jako pomocníka při i Parkinsonově chorobě i při roztroušené skleróze.

Na veřejně dostupných zdrojích najdete informace léčivých účincích Chuhuhuasi:

https://www.youtube.com/watch?v=OWtguQ_gjqU

https://www.youtube.com/watch?v=YrbaPyzN0Og

Don Sergio , šaman a léčitel lidu Kečua hovoří o účincích kůry tohoto stromu:

https://www.youtube.com/watch?v=3jBLt5traIk

Alkoholové výluhy z kůry, se v Peru pijí k detoxikaci organizmu. Peruánci této rostlině připisují i vlastnosti afrodiziakální.

Nápoj připravený z Chuchuhuasi je nasládlé, oříškové chuti a často se pije také jako laskomina při dlouhých túrách pro osvěžení i úlevu kloubů.

Další informace

Hmotnost 0.12 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Chuchuhuasi Léčivý strom 110 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.