Chagubona Čagubona 50 ml +Onkolog

450.00 

Inca Botanica – Chagubona 50 ml

Silný prostředek, jehož složení bylo vyprojektováno  na základě zkušeností jak  jihoamerických domorodých etnik,  tak na základě zkušeností východní etnomedicíny a to s úmyslem pomoci při boji se zhoubným bujením či pomoci při prevence proti onkologickému onemocnění. Obsahuje sibiřskou houbu Čagu. Opět doporučujeme zároveň brát denně 25- 30 kapek Dračí krve souběžně s Chagubonou. V onkologických případech je možné jít až do 50 kapek Dračí krve denně. Lze kombinovat se směsí Rudý strom ( 1-2 x denně).

Skladem

Katalogové číslo: 75 Kategorie: , Štítek:

Popis

Složení:

Čaga ( Inonotus obliquus), Ubos (Spondias mombin – Cortex.), Guanábana (Annona muricate -Folium), Uňa de Gato-Vilcacora (Uncaria tomentosa – Cortex), voda, kyselina sorbová, neobsahuje líh

Silný prostředek, jehož složení bylo vyprojektováno  na základě zkušeností jak  jihoamerických domorodých ektnik,  tak na základě zkušeností východní etnomedicíny a to s úmyslem pomoci při zhoubnému bujení, či pomoci při prevence proti onkologickému onemocnění. Obsahuje sibiřskou houbu Čagu.

Všechny složky extraktu mají v domorodých fytoterapiích pověst detoxikačních prostředků i likvidátorů škodlivých patogenů. V Rusku a na Ukrajině se traduje, že houba Čaga má detoxikační účinky proti radioaktivnímu ozáření. Tyto informace ale nejsou podloženy žádným známým odborným výzkumem. Podle zákonů a směrnic EU nesmí být tedy užito v popisu tohoto produktu podobné zdravotní tvrzení.

Opět doporučujeme zároveň brát  denně 25- 30 kapek Dračí krve souběžně s Chagubonou.  V  onkologických případech je možné jít až do 50 kapek Dračí krve denně. Lze kombinovat se směsí Rudý strom ( 1-2x denně).

Lze použít jako dlouhodobou kúru na 2-4  měsíce (podle závažnosti onemocnění):

 Čisticí kúra :

RUDÝ STROM:

·         2 x denně pít bylinnou směs Rudý strom
·         1/2 kávové lžičky zalít do cca 2,5 dcl a nechat 15 min louhovat.

CHAGUBONA :

·         3 x 2 kapky 4 dni a po 4 dnech zvýšit o 3 kapky denně a opět zvýšení užívat 4  dni a takto pokračovat, až se dostanete na dávku 3 x 7 kapek

DRAČÍ KREV:

(užívá se souběžně s Rudým stromem i Chagubonou)

·         1 x denně nakapat do 1 dcl vody Sangre de drago -Dračí krev
·         začít na 1 kapce a každý den přidávat o 1 kapku až do 25-30 kapek a na této dávce zůstat po celou dobu
·         od 10 kapek rozdělit dávku na 2 x denně
·         v celkové dávce není nutno dojít na nejvyšší možnou mez dávky, pokud by to tělu nevyhovovalo – uvedená    dávka je mez, kterou tělo snese bez úhony a bude se léčit největším tempem,  ale je možné se léčit i pomaleji

Informace o Vilcacoře, jedné  složce tohoto extraktu můžete najít na volně dostupných zdrojů:

https://www.youtube.com/watch?v=WAiKhGU_xdk

Informace o Dračí krvi lze nalézt na volně dostupných zdrojích

https://www.youtube.com/watch?v=1uyGFZ0iNwA

Zdravotní tvrzení:

Vilcacora (Kočičí dráp – Uňa de Gato) má povolená následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12 2012.
Normální stav kloubů.
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém.

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.08 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Chagubona Čagubona 50 ml +Onkolog”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Euro / CZK
EUR Euro
CZK Česká koruna