Červený plod +ZánětProstatKloub

Červený plod +ZánětProstatKloub

350.00 

Inca Botanica – Červený plod – Spokojený muž

Doporučujeme především pro muže, ale i pro ženy, trpícími na záněty kdekoliv v těle. Doporučujeme k normalizaci správné funkce prostaty. Používá se také k navrácení a posílení vitality a zvýšení odolnosti organismu. Zajišťuje duševní a fyzickou pohodu. Pomáhá při vysoké fyzické i psychické námaze. Zlepšuje přirozenou obranyschopnost, imunitní systém, pohyblivost kloubů. Napomáhá správnému trávení.

Popis

Složení: Achiote (Bixa oregana L. – Folium), Maca ( Lepidium neyenii Wallp. – Radix), Uňa de Gato (Uncaria tomentosa Willd. D.C. – Cortex), Vrbovka (Epilobium parviflorum – Herba) a Kotvičník (Tribulus terrestris – Herba)

V tradiční etnomedicíně se tyto byliny doporučují:

· především pro muže  (ale je možno použít i pro ženy jež trpí záněty)
· doporučujeme k normalizaci správné funkce prostaty
· používá se také k navrácení a posílení vitality a zvýšení odolnosti organismu
· zajišťuje duševní a fyzickou pohodu
· pomáhá při vysoké fyzické i psychické námaze
· zlepšuje přirozenou obranyschopnost, imunitní systém, pohyblivost kloubů
· napomáhá správnému trávení.

Výše uvedená tvrzení jsou ověřená u bylin – vrbovka a kotvičník.

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3 x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.07 kg