Bílý květ – Flor Blanca pro ženy

Bílý květ – Flor Blanca pro ženy

350.00 

Inca Botanica – Bílý květ – Flor Blanca

Pomáhá ženám při bolestivé menstruaci. Doporučujeme především pro ženy. Zajišťuje ženám menstruační a předmenstruační komfort, zvyšuje obranyschopnost těla a zajišťuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Pomáhá mineralizovat tělo, zajišťuje správnou funkci kloubů a svalů i močové soustavy. Celkově působí na osvěžení těla.

Skladem

Popis

Složení: Flor Blanca (Buddleja Ivana Ruiz a Pav. – Flos), Pasuchaca (Geranium dielsianum Knuth. – Herba), Canchalagua (Schkuria pineta Lam.Kuntze – Herba), Kontryhel (Alchemilla vulgaris – Herba), Přeslička (Equisetum arvense – Herba) a Řebříček (Achillea millefolium – Herba)

Doporučujeme:

· především pro ženy
· zajišťuje ženám menstruační a předmenstruační komfort
· zvyšuje obranyschopnost těla a zajišťuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů
· pomáhá mineralizovat tělo
· zajišťuje správnou funkci kloubů a svalů i močové soustavy
· celkově působí na osvěžení těla.

Výše uvedená tvrzení jsou ověřená u bylin – kontryhel, řebříček a přeslička.

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3 x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Země původu: Česká republika

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.07 kg