Aquaje pro ženské tělo 90 g

Aquaje pro ženské tělo 90 g

200.00 

Inca Botanica – Aquaje pro ženské tělo

V peruánském léčitelství má schopnost formovat krásné tělo u žen – může být velmi dobře využita jako součást diet a prostředek velmi účinného snížení nadváhy. Jde o to, že během hubnutí je tuk v ženském těle přerozdělován tak, že je ukládán pouze na „správná místa“. K tomuto účelu ale doporučujeme používat plody aguaje společně s čajovou směsí Detox – Modrý květ.

Popis

Složení: 100% Mauritia flexuosa – Fructus.

Palma Mauritia je amazonskými indiány Shipibo ale i jiných etnik nazývána „posvátný strom  života“, a to díky neuvěřitelné síle ukryté v jejích plodech. Tyto plody obsahují látky podobné ženským hormonům – FYTOESTROGENY. Indiánky užívají tyto plody již tisíce let a vědí, že pravidelnou konzumací těchto plodů se ženské tělo vytvaruje do podoby naprosté dokonalosti.

Zázračná a legendární vlastnost plodů palmy Mauritia – schopnost formovat krásné tělo u žen – může být velmi dobře využita jako součást diet a prostředek velmi účinného snížení nadváhy. Jde o to, že během hubnutí je tuk v ženském těle přerozdělován tak, že je ukládán pouze na „správná místa“. K tomuto účelu ale doporučujeme používat plody aguaje společně s čajovou směsí Detox – Modrý květ.

Plody palmy Aguaje jsou ovšem také prostředek zlepšující zdraví těla. V peruánském léčitelství jsou výborné pro zpevnění kostí a svalů, pro ženy, které mají problémy způsobené hormonální nerovnováhou, pro kojící a těhotné ženy.

Plody palmy aquaje nejsou vhodné pro ty, kteří prodělali nebo mají nádorové onemocnění nebo onemocnění způsobená degenerací buněk.

Nedoporučujeme užívat ve velkém množství mužům, kvůli obsahu látek velmi podobným ženským hormonům.
Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace.
Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Země původu: Peru

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.09 kg

Mohlo by se Vám líbit…