Alcalin extrakt 50 ml

Alcalin extrakt 50 ml

450.00 

Podpora zásaditého stavu organizmu.

Složení:  Vojtěška setá  (Medicago sativa- herba), Petržel zahradní (Petroselium crispum-herba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová.

Extraktní směs Alcalin jsme do našeho systému udržování organimu v harmonii a rovnováze, zařadili díky schopnostem obou bylinných složek – Vojtěšky a Petržele – udržet organizmus ve správné zásaditosti, která je důležitá jako prevence proti všem civilizačním chorobám, zvláště proti onkologickým atakům. Je známo, že chybné buňky jsou produkovány především v překyseleném prostředí. Důležité je tedy udržova tělo ve správné alkalitě.
Rovněž má tento extrakt  blahodárný vliv na močové ústrojí, bojuje proti jejich zánětům a zlepšuje funkci ledvin. Zvyšuje látkovou výměnu, čímž přispívá k rychlejšímu vyprazdňování odpadových látek z těla.

Tyto vhodné byliny mají povolená zdravotní tvrzení v tomto složeni:

Vojtěška:
Metabolismus sacharidů
Normální hladina cholesterolu v krvi
Normální stav vlasů a nehtů

Petržel:
Normální funkce ledvin

Dávkování :  7 -10 kapek 2-3x  denně, dle hmotnosti, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.
Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není  vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Země původu: ČR
Vrobeno v ČR

Skladem

Další informace

Hmotnost 0.06 kg