Aguaje extrakt 50 ml

450.00 

Složení: Aguaje (Mauritia flexuosa-Fructus) 10g, voda, kyselina sorbová. 200g bylin v 1l roztoku

Upozornění: Aguaje může vyvolat silnější či častější menstruaci, zvláště při začátku užívání kúry. V tomto případě je vhodné nasadit užívání Aguaje na počátku menstruačního cyklu  v menších dávkách a pozvolna přidávat až do plné dávky. Pokud by i nadále byl cyklus zrychlený či příliš silný, je vhodné upravit dávku Aguaje podle toho, kolik užívající snese bez problémů)

Dávkování: 7-10 kapek 2-3 x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

DPH 15%

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Palma Mauritia je amazonskými indiány Shipibo ale i jiných etnik nazývána „posvátný strom  života“, a to díky neuvěřitelné síle ukryté v jejích plodech. Tyto plody obsahují látky podobné ženským hormonům – FYTOESTROGENY. Indiánky užívají tyto plody již tisíce let a vědí, že pravidelnou konzumací těchto plodů se ženské tělo vytvaruje do podoby naprosté dokonalosti.

Zázračná a legendární vlastnost plodů palmy Mauritia – schopnost formovat krásné tělo u žen – může být velmi dobře využita jako součást diet a prostředek velmi účinného snížení nadváhy. Jde o to, že během hubnutí je tuk v ženském těle přerozdělován tak, že je ukládán pouze na „správná místa“. K tomuto účelu ale doporučujeme používat plody aguaje společně s čajovou směsí Detox – Modrý květ.

Plody palmy Aguaje jsou ovšem také prostředek zlepšující zdraví těla. V peruánském léčitelství jsou výborné pro zpevnění kostí a svalů, pro ženy, které mají problémy způsobené hormonální nerovnováhou, pro kojící a těhotné ženy.

Plody palmy aquaje nejsou vhodné pro ty, kteří prodělali nebo mají nádorové onemocnění nebo onemocnění způsobená degenerací buněk.

Nedoporučujeme užívat ve velkém množství mužům, kvůli obsahu látek velmi podobným ženským hormonům.
Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace.
Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Země původu: Peru

DPH 15%

Další informace

Hmotnost 0.06 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Aguaje extrakt 50 ml”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…

Translate »
Euro / CZK
EUR Euro
CZK Česká koruna