Kratom – Mitragyna speciosa

Jemně mletý 100% nano prášek listu kávovníku Kratom z hlubin pralesa Indonésie.

Kratom (Mitragyna speciosa) druh Maeng da pochází z Indonésie a získává se ze sušených kávovníkovýcvh listů, které se dělí na různé druhy.
Kratom s bílými žilkami (Maeng da White), kratom s červenými žilkami (Maeng da Red) a kratom se zelenými žilkami (Maeng da Green).
Kratom, pochází ze stromu, který je původem z Indonésie a dorůstá výšky až 30 metrů. Používá se již věky v jihovýchodní asijské medicíně. Kratom poskytuje uvolnění, zlepšuje náladu a zvyšuje energii. V závislosti na užitém množství je účinek kratomu buď euforický, stimulující nebo tlumící. Pravidelné užívání může vést k vytvoření jisté tolerance. Užívání a prodej kratomu nejsou v České republice zakázány.

KRATOM ZELENÝ – MITRAGYNA SPECIOSA – MAENG DA GREEN

VESELÁ NÁLADA, PŘÁTELSTVÍ, POZORNOST, SOUSTŘEDĚNÍ, KOMUNIKACE

Nemůžete se rozhodnout mezi červeným a bílým Kratomem? Bojíte se silných účinků? V takovém případě doporučujeme vyzkoušet Kratom se zelenými žilkami (Maeng da green). Účinky této rostliny se v něčem podobají obou předchozím druhům, zároveň jsou však méně intenzivní. Jak se tedy tento Kratom projevuje? Lidé, kteří s ním experimentovali, uvádějí, že zlepšuje pozornost a soustředění. Tento Kratom vás jemně nakopne  a pomůže vám vidět svět z lepší stránky. Zároveň díky němu můžete docílit stavu “flow”, při němž se stoprocentně ponoříte do určité činnosti. Obecně může být užitečný při tlumení bolesti a jiných neduhů. Výhoda zeleného kratomu je, že nezpůsobuje únavu a ospalost, jako je často u farmaceutických prostředků proti bolesti.Kratom zelený oceníte i v případě, pokud chcete zlepšit komunikaci či vztahy s druhými lidmi.  Díky němu budete komunikativnější, přátelštější a veselejší. Také z tohoto důvodu je zelený kratom velmi oblíbený pro volnočasové aktivity.
Více informací, zdroj Wikipedia: https://cs.wikipedia.org/wiki/Mitragyna_speciosa

KRATOM BÍLÝ – MITRAGYNA SPECIOSA – MAENG DA WHITE

POZITIVNÍ ENERGIE, POVZBUZENÍ, SOUSTŘEDĚNÍ, LEPŠÍ NÁLADA, NAKOPNUTÍ

Připadá vám, že jste bez energie? Nechce se vám nic dělat? Potýkáte se s pocitem vyhoření? Pokud ano, tak Kratom bílý je pro vás ta správná volba. Prášek z této rostliny vás skvěle nakopne a povzbudí. Po jeho požití se dostaví chuť do práce a vy se  budete lépe soustředit na pracovní i jiné úkoly.  Kratom bílý tak skvěle nahradí četné šálky kávy, které máme tendenci popíjet v průběhu dlouhých a náročných dní. Kromě stimulace tato amazonská rostlina zlepšuje náladu a stav mysli. Pomůže rozptýlit obavy a navodí pocit „To zvládnu!”.  Účinky každého druhu samozřejmě závisí na mnoha faktorech, jako je kvalita produktu, životní styl a tolerance na dané látky. Kratom bílý oceníte v případě, že zažíváte pochmurné období či se cítíte vyčerpání.. Neměl by se užívat pozdě večer, protože byste mohli mít problém s usínáním. Více informací, zdroj Wikipedia: https://cs.wikipedia.org/wiki/Mitragyna_speciosa

KRATOM ČERVENÝ – MITRAGYNA SPECIOSA – MAENG DA RED

POHODA, OPTIMISMUS, LEPŠÍ USÍNÁNÍ, UVOLNĚNÍ SVALŮ, ZMÍRNĚNÍ BOLESTI

Kratom červený je nejběžnějším a nejoblíbenějším typem kratomu na trhu. Prášek z této zázračné rostliny vám navodí pocit vnitřní pohody a optimismu. Jeho skvělé účinky oceníte i v případě, že máte problémy s usínáním. Kratom zklidní roztěkanou mysl a vy se ponoříte do ozdravného a hlubokého spánku. Tento amazonský zázrak udělá dobře nejen vaší psychice, ale také vašemu tělu. K jeho dalším účinkům totiž patří to, že uvolňuje svaly a zmírňuje bolest. Proto ho skvěle využijete  jako doplněk nebo náhradu farmaceutických léků proti bolestem. Nejsilnější extrakty Kratomu červeného se používají k prevenci abstinenčních příznaků u lidí závislých na opiu. Vzhled: Listy Kratomu červeného (Maeng da red) mají červeně zbarvený stonek a žilky. Tento Kratom je o něco odolnější než jiné stromy Mitragyna speciosa. Některé studie tvrdí, že látky, které vytvářejí červenou barvu, zároveň způsobují to, že je rostlina odolnější vůči vnějším faktorům. Více informací, zdroj Wikipedia: https://cs.wikipedia.org/wiki/Mitragyna_speciosa

Typy kratomu se obecně dělí do tří různých barev. Listy s bílými žilkami, s červenými žilkami a s zelenými žilkami. Tyto klasifikace závisí na barvě žilek listu. Když se podíváte pozorně na list kratomu, uvidíte, že stonek a žilky mají určitou barvu. Tato barva určuje účinek, jaký má list kratomu na mysl a tělo. Jiná barva znamená jiný účinek a jiné chemické složení. Stonek a žilky jsou odstraněny během procesu mletí. Různé druhy kratomů mají různé účinky podle obsahu alkaloidů.

Červený, bílý nebo zelený kratom?

Typ kratomu, který je pro vás nejvhodnější, bude záviset na vašich osobních preferencích a situaci, ve které se nacházíte. S kratomem to může být velmi komplikované, protože efekty se liší ve stejném barevném typu. Závisí to na množství, umístění, podnebí, metodách sklizně atd. Vlastnosti popsané v tomto článku lze nejlépe použít jako obecné pokyny pro každý typ a barvu kratomu. Skvělým způsobem, jak určit, který typ kratomu je pro vás nejlepší, je objednat si vzorové balení kratomu. Balíček vzorků obsahuje prášek kratomu všech různých typů, které nabízíme. Objednáním vzorového balení kratomu sami zjistíte, který druh kmene nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Energie

Všichni jsme někdy potřebovali trochu energie navíc. Kratom je tu pro Vás s jeho účinky na zlepšení koncentrace a motivace k činnosti.

Úleva

Bylo prokázáno, že aktivní alkaloidy v kratomu interagují s receptory v mozku souvisejícími s bolestí, což z kratomu dělá oblíbenou alternativu pro přirozenou úlevu od bolesti.

Relaxace

Dlouhý den? Oddechněte si s našemi kratomovými zázraky, které jsou známé tím, že poskytují příjemné, uklidňující účinky, díky nimž se budete cítit blaze.

*** Kratom není oficiálně určen k vnitřnímu užití. Musíte být minimálně 18 let starý, aby jste mohli používat tuto webovou stránku. ***