100% jemně mletý (nano) kratom od prověřeného dodavatele z Indonésie.

Náš Kratom (Mitragyna speciosa) druh Maeng da pochází z Indonésie a získává se ze sušených listů které se dělí na různé druhy.
Kratom s bílými žilkami (Maeng da White) , kratom s červenými žilkami (Maeng da Red) a kratom s zelenými žilkami (Maeng da Green).
Druh Maeng da, pochází ze stromu, který je původem z Indonésie a dorůstá výšky až 30 metrů. Používá se v jihovýchodní asijské medicíně. Náš kvalitní kratom z Indonésie Vám může poskytnout úlevu od nepohody, stejně jako zlepšit náladu a zvýšit energii. V závislosti na použitém množství je účinek kratomu buď stimulující, euforický nebo tlumící. Pravidelné užívání může vést k vytvoření tolerance. Užívání a prodej kratomu nejsou v České republice zakázány.

Odrůdy kratomu a jeho různé barvy

Typy kratomu se obecně dělí do tří různých barev. Listy s bílými žilkami, s červenými žilkami a s zelenými žilkami. Tyto klasifikace závisí na barvě žilek listu. Když se podíváte pozorně na list kratomu, uvidíte, že stonek a žilky mají určitou barvu. Tato barva určuje účinek, jaký má list kratomu na mysl a tělo. Jiná barva znamená jiný účinek a jiné chemické složení. Stonek a žilky jsou odstraněny během procesu mletí. Různé druhy kratomů mají různé účinky podle obsahu alkaloidů.

Kratom dovážíme přímo od výrobce z Indonésie a jsme oficiální distributor kratomu Maeng da na Evropském trhu.

Červený, bílý nebo zelený kratom?

Typ kratomu, který je pro vás nejvhodnější, bude záviset na vašich osobních preferencích a situaci, ve které se nacházíte. S kratomem to může být velmi komplikované, protože efekty se liší ve stejném barevném typu. Závisí to na množství, umístění, podnebí, metodách sklizně atd. Vlastnosti popsané v tomto článku lze nejlépe použít jako obecné pokyny pro každý typ a barvu kratomu. Skvělým způsobem, jak určit, který typ kratomu je pro vás nejlepší, je objednat si vzorové balení kratomu. Balíček vzorků obsahuje prášek kratomu všech různých typů, které nabízíme. Objednáním vzorového balení kratomu sami zjistíte, který druh kmene nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Energie

Všichni jsme někdy potřebovali trochu energie navíc. Kratom je tu pro Vás s jeho účinky na zlepšení koncentrace a motivace k činnosti.

Úleva

Bylo prokázáno, že aktivní alkaloidy v kratomu interagují s receptory v mozku souvisejícími s bolestí, což z kratomu dělá oblíbenou alternativu pro přirozenou úlevu od bolesti.

Relaxace

Dlouhý den? Oddechněte si s našemi kratomovými zázraky, které jsou známé tím, že poskytují příjemné, uklidňující účinky, díky nimž se budete cítit blaze.

Novinky a doporučení na Rajbylin.cz

*** Kratom není oficiálně určen k vnitřnímu užití. Musíte být minimálně 18 let starý, aby jste mohli používat tuto webovou stránku. ***

Translate »
Euro / CZK
EUR Euro
CZK Česká koruna