Vícedruhové extrakty

Vícedruhové extrakty byly vyprojektovány jako maximálně účinný a silný prostředek při odstraňování zdravotních obtíží. Vzhledem k intenzitě je nutno na začátku jejich užívání postupovat opatrněji, než u obvyklých bylinných přípravků. Receptury jsou kombinací amazonských a exotických bylin a tradičních českých léčivek. Extrakty nejsou na alkoholové bázi, ale jen čistou koncentrací vyluhovaných aktivních látek v přečištěné vodě. Marcomero

TAWARILLO

NEZČEŘENÉ CUKROVÉ HLADINY

Extrakt Tawarillo, projektovaný speciálně pro léčbu Diabetu typu II, je vhodně kombinovatelný s bylinnou směsí Žlutý strom. Také ho lze při dlouhodobé léčbě cukrovky střídat s extraktem Hercampurino. V případě, že je užíván injekčně inzulín, je nutno měřit hladinu cukru v krvi a upravovat dávky inzulínu tak, aby nedošlo k život ohrožující hypoglykemické reakci. Pokud si nejste jistí užitím, obraťte se prosím na podporu Inca Botanica na webu. Složení: Tawari amarillo, Borůvka, Bříza bělokorá.

komplexní léčba diabetu typu II / cukrovka / očista

HERKALIMA

ZTRÁTA TUKOVÝCH ZÁSOB

Je vhodný na hubnutí a hlubokou očistu. Obsažená bylina Hercampuri při pravidelném podávání dokonale probouzí obnovu jaterních a žlučníkových funkcí. Díky zvýšení sekrece žluči dochází k lepšímu spalování potravy, tuků i snížení chuti k jídlu, podporuje tedy i redukci váhy. Efekt je posílen a umocněn pomocí výtažku z Yerba Maté. Zároveň díky obnově jater se pročišťuje krev a vyplavují toxiny. Hodí se k bylinné směsi Modré Maté. Složení: Hercampuri, Cesmína paraguayská, Hierba Luisa.

redukce váhy / detoxikace / spalování tuků / posílení

HERBENALO

VITÁLNÍ JÁTRA

Extrakt Herbenalo je speciálně zaměřené na léčení jater, zažívání a detoxikaci. Součástí extraktu je mocná bylina Inků Hercampuri. Ta při pravidelném podávání dokonale probouzí obnovu jaterních funkcí a funkce žlučníku. Díky zvýšení sekrece žluči dochází k lepšímu spalování potravy, úlevy od plynatosti a žaludečních příhod. Druhým zajímavým efektem je také redukce nadváhy. Díky obnově jater dochází k pročištění krve a vyplavení toxinů. Složení: Hercampuri, Benedikt, Aloe.

játra / čistění krve / detox / žlučník / trávení / hubnutí

HERCAMPURINO

NENÍ JEDU V NÁS

Hercampurino je silný detoxikační prostředek, vhodný také na léčbu cukrovky. Při pravidelném užívání dochází k očištění organizmu od toxinů a ke snižování hladiny cukru v krvi. Očista probíhá ve všech důležitých orgánech a toxiny se vyplavují do krve a z těla ven. Někdy je tento proces provázen dočasným zhoršením stavu, v tom případě lze užívání na pár dní zmírnit a poté pokračovat. Hercampurino je možné kombinovat se směsí Modrý květ i Fialový květ. Složení: Hercampuri, Borůvka, Bříza:

detoxikace / čištění krve / čištění jater / snížení cukru

HINOCAIGA

SBOHEM TUKOVÁ ZÁTĚŽI

Hinocaiga je vhodná pro redukční diety a kúry a zároveň pro celkovou purifikaci těla. Bylina Hercampuri jako hlavní složka extraktu je tradičně užívána od dob Inků pro ulevení při bolestech žaludku, pro energetizaci jaterních funkcí a stimulaci žlučové sekrece. Dochází zároveň k silné očistě krve, krevního řečiště a snížení hladiny cholesterolu. Lepší metabolizmus tuků se projevuje redukcí váhy. Dále je Hercampuri i antidiabetikum a je vhodné na řadu infekcí. Složení: Hercampuri, Caigua, Fenykl, Pelyněk.

redukční dieta / obezita / detox / játra / metabolizmus

PYROPURINO

JEDY Z TĚLA VEN

Pyropurino jak název naznačuje je zaměřený na celkovou a komplexní detoxikaci organizmu. Součástí extraktu je bylina Hercampuri, která pomáhá při bolestech žaludku, obnovuje jaterní funkce, očišťuje krev, stimuluje sekreci žluči a je prostředkem pro redukci nadváhy. Je možno sestavit tuto detoxikační kúru: Hercampurino + Modrý květ, Manapyrolo + Fialový květ a na závěr samostatně Pyropurino. Pokud by byl detoxikační proces příliš silný, snižte prosím dočasně dávky. Složení: Hercampuri, Pýr.

silná detoxikace / trávení / očista krve / žlučník / játra

MANAPYROLO

ROZLOUČENÍ S JEDY

Extrakt byl sestaven pro silnou detoxikaci organizmu od škodlivých látek. Součástí tohoto extraktu je Manayupa – tuto bylinu peruánská fytoterapie užívá pro vyčištění krve i celého organizmu od toxinů a chemikálií. V dnešním znečištěném prostředí je detoxikaci nutné provádět pravidelně (alespoň dvakrát do roka). Očišta probíhá ve všech důležitých orgánech. Kromě jater je Manapyrolo vhodné i k pročištění ledvin či močových cest. Složení: Manayupa, Pýr, Lopuch.

silná detoxikace / odvodnění / pánevní záněty / močové cesty

UŇAREGOLA

UŽ ANI JEDNO KÝCHNUTÍ

Silný extrakt proti bakteriím a virům způsobujícím nachlazení, rýmy a chřipkové stavy. Extrakt obsahuje bylinu Uña de Gato, která se dle etnomedicíny používá k léčbě zánětů, ran, revmatismu, žaludečních vředů, rakovin a zhoubných nádorů, k posílení imunity a k léčbě jakýchkoliv nemocí způsobených parazity (virózy, mikózy, kandidózy). Doporučujeme na akutní respirační onemocnění či léčbu těla od vnitřní nákazy nebo parazitů. Složení: Uňa de Gato, Bez, Měsíček, Lékořice.

virózy / horní cesty dýchací / záněty / posílení imunity

MUŇOFEN

VOLNĚ SE NADECHNOUT

Muňofen je vhodný na léčbu astmatu a na čištění plic, a to zejména pro kuřáky. Zásadní bylinou tohoto extraktu je Muňa Muňa, která je známá pro své schopnosti celkově očistit organizmus a to speciálně při léčbě infekcí dýchacích cest, dutin a proti kašli. Mimo jiné léčí infekce močových cest, nádory, bolesti žaludku a řadu zažívacích obtíží (zácpa, nadýmání). Ideálně se popíjí po jídle a dobře se kombinuje se směsí Pralesní máta, také s Dračí krví a extraktem Muňacha. Složení: Muňa Muňa, Fenykl, Eukalypt.

pro kuřáky / čisté dýchání / astma / na infekce / očista

MUŇACHA

JAKO PRVNÍ NADECHNUTÍ

Extrakt je vhodný na léčbu dýchacích cest, na likvidaci plicních chlamydií a proti chřipkovým stavům. Léčebný efekt zajišťuje čistící bylina Muňa Muňa vhodná speciálně na infekce sliznic dýchacích cest, žaludku a vylučovacích cest. Ve vážnějších případech, zvláště při dlouhodobém léčení plicních chlamydií je dobré užívat i Dračí krev a nasadit Amazonský protokol. Při dlouhodobém čištění plic lze prostřídat s extraktem Muňofen. Složení: Muňa Muňa, Wira Wira, Chuchuhuasi.

dýchací cesty / detoxikace / léčení plicních chlamydií

MARCOCURA

BĚHAT JAK ZA MLADÝCH ČASŮ

Extrakt Marcocura se primárně zaměřuje na širokou škálu kloubních a pohybových potíží jako je revma, artróza a artritida. Bylina Marco, jež je jeho součástí, se užívá také při bolestech žaludku a při snížené a nepravidelné menstruaci. Dále má pozitivní vliv na nervovou soustavu. Je vhodná při léčbě úzkostí, strachů či hysterií. Dle výzkumu (Roth & Lindorf) pomáhá při moderaci nemocí typu roztroušená skleróza, Parkinsonova a Alzheimerova choroba. Složení: Marco, Uňa de Gato, Bříza bělokorá.

na revma / klouby / artróza / nervové potíže / posila mozku

FLORAPIEDRA

PRO ČISTÉ LEDVÍ

Extrakt byl smíchán na základě zkušeností jihoamerických indiánských etnik, která používají jednotlivé složky bylin pro podporu správné funkce ledvin, jejich pročištění a také detoxikaci krve, tělesných sliznic a celého organizmu. Florapiedra zároveň účinně čistí kompletní močové ústrojí. Močový měchýř a ledviny dokáže zbavit zánětů a parazitů. Součástí extraktu je bylina Flor de Arena, která je antibakteriální a antimykotická. Flor de Arena, Chancapiedra, Benedikt, Hercampuri, Zlatobýl.

ledviny / čistění krve / detox / močové cesty a měchýř

UNCAFLORA

VYČIŠTĚNÉ CESTY UROLOGICKÉ

Extrakt na odstranění zánětů z močových cest, čištění ledvin a celkovou podporu močového vylučovacího ústrojí. Hlavní složkou je známá jihoamerická bylina Vilcacora, která léčí alergie, astma, artritidu, řadu infekcí, ale i nádory a AIDS. Její působení je protizánětlivé, protirakovinné, antivirové a posilující pro imunitu. Druhou bylinou extraktu je Flor de Arena, která zajišťuje očistu organizmu, zlepšení funkce jater, ledvin a metabolizmu. Složení: Vilcacora, Flor de Arena, Zlatobýl.

záněty močových cest / infekce / imunita / očista

MACACHIOTE

MUŽ V PLNÉ SÍLE

Macachiote je cíleně zaměřené na posílení potence a upravení hladiny mužských hormonů, zvýšení plodnosti a libida a k celkovému osvěžení organizmu. Velmi dobře může také pomoci při problémech s prostatou. Pokud by však hrozilo nebezpečí rakoviny prostaty, bude lepší užívat extrakt Achiotela. Je vhodné kombinovat s Červeným plodem a s Macou bílou, černou nebo červenou, s Camu-Camu či Lucumou. Složení: Maca, Achiote, Kotvičník.

zvýšení plodnosti a libida / problémy s prostatou / posílení a osvěžení těla

GINKGOMA

OBČERSTVENÁ PAMĚŤ

Prostředek je vhodný na posílení centrální nervové soustavy a zlepšení paměti. Zprůchodňuje prokrvení mozku, tím se zostřuje paměť a podporují rozumové funkce i schopnost soustředění. Zvyšuje se okysličení a prokrvení také dalších částí našeho těla. Zajišťuje vydatnější přístup živin a odplavování škodlivých látek. Urychluje trávení a metabolizmus. Ginkgo Biloba v kombinaci s Macou dodává sílu a životní elán. Maca má navíc skvělé výživové vlastnosti. Složení: Maca, Marco, Jinan

mentální činnost / paměť / prokrvení / trávení / výživa

GUARUPUMA

NAOSTŘENÁ POZORNOST

Originální extrakt posilující paměť, koncentraci a schopnost učit se. Obsahuje extrakty z Guarany a zelené kávy. Je intenzivní a výborný pro řidiče a studenty. Energetizuje tělo, potlačuje chuť k jídlu a pomáhá k vyšším výkonům. Vědomí zůstává dlouho ostré a únava odpadá. Doporučujeme užívat současně s Macou a olejem Sacha Inchi, které dodají správnou výživu pro optimalizované spalování. Není vhodné pro osoby s hypertenzí. Složení: Marco, Guarana, Zelená káva, Muira Puama.

koncentrace / učení / ostrá paměť / antioxidant / posílení

MARBOS

PROJASNĚNÁ MYSL

Marbos s hlavní aktivní bylinou Marco a Ubos si dává za smělý cíl dosáhnout zvýšení inteligence, schopnosti se učit a zároveň celkově posílit nervovou soustavu. Přispívá také ke vzácné stimulaci rozvoje mentálních schopností. Je vhodné ho používat k meditaci a speciálním druhům soustředění. Možno kombinovat s Motýlím květem, Macou a Sacha Inchi. Bylina Marco je též známá jako protizánětlivý a protirevmatický lék. Funguje při nervových obtížích a hysteriích. Složení: Marco, Rooibos, Muira Puama.

zvýšení inteligence / rozvoj schopností / posílení

ACHIOTELA

PROSTATIKŮV KLID

Tento extrakt vznikl s cílem řešit problémy s prostatou a hormonální rovnováhou mužů. Hlavní složka receptury – Achiote se tradičně používá při problémech s prostatou, při vnitřních zánětech, arteriální hypertenzi, vysokém cholesterolu, zánětech močového měchýře, obezitě, nedostatečné funkci ledvin a ke zlepšení vylučování kyseliny močové. Obecně se dají účinky shrnout jako protizánětlivé, kardiotonické, hypotonické a hypocholesterické. Složení: Achiote, Kotvičník, Vrbka úzkolistá.

prostata / záněty / cholesterol / močové cesty / vysoký tlak

AMBROSINO

ÚČINNÁ RELAXACE

Extrakt, který kombinuje výtažky z Levandule, Kudzu a byliny Marco, je zaměřený na blahodárnou relaxaci nervové soustavy a posilu mozkové činnosti. Je možné Ambrosino použít při léčbě a normalizaci problematických stavů autizmu. Obsažený kořen Kudzu se také prosadil v léčbě a odstraňování závislostí. Pomáhá ustát akutní záchvaty a rozkolísání emocionálního rozpoložení. Celkově je při pravidelném užívání dosaženo stabilizace mysli. Složení: Marco, Levandule, Kudzu.

vyrovnání psychiky / autizmus / závislosti

MARCOMERO

VYKOUPENÍ NESPAVCŮ

Uklidňující prostředek působící proti nespavosti, na prohloubení spánku a na uvolnění psychiky. Zajistí psychickou stabilitu a tím je vhodným pomocníkem i proti úzkostem, strachům a depresím. Tento extrakt obsahuje jako stěžejní bylinu Marco, která je protizánětlivá, protirevmatická a relaxační. Pomáhá v případech křečí a bolestí žaludku i nepravidelné menstruaci. Funguje jako antineuralgikum, neurotnikum, při nervových obtížích a hysteriích. Složení: Marco, Dobromysl, Meduňka, Rozmarýn.

uklidnění / spánek / na křeče / relaxace / proti zánětům

MARCOREGANO

SBOHEM MILÁ DEPRESE

Silný extrakt na uvolnění psychiky a proti depresi. První složka Marco je účinná při řešení nervových obtíží, hysterii či hyperaktivitě. Pomáhá detoxikaci organizmu při nadměrném kouření, konzumaci alkoholu či chemických léků. Marcoregano je vhodné také při léčbě bronchitidy a astmatu, snížené či nepravidelné menstruaci, léčbě artritidy, artrózy či revmatismu. Druhou bylinnou ve směsi je Dobromysl, její účinek je pro mysl uklidňující a pro tělo posilující. Složení: Marco, Dobromysl

na depresi / uklidnění / proti zánětům / relaxace / trávení

MANUJUBA

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

Manujuba byla sestavena na základě indiánské fytoterapie ke zvýšení a zlepšení funkce štítné žlázy. Součástí extraktu je Maca, která má vysokou výživovou hodnotu. Je bohatá na cukry, proteiny, škroby a esenciální minerály. Maca byla po mnoho století užívána ke zvýšení plodnosti, vhodná je také ke stimulaci imunity, jako pomoc při anémii, tuberkulóze, menstruačních nepravidelnostech, symptomech menopauzy a při sexuálních poruchách. Složení: Maca, Chaluha bublinatka, Ořešák

štítná žláza / hormony / výživa / plodnost / imunita

ESPIMORADO

ZKLIDNĚNÍ TLAKŮ

Espimorado obsahuje speciální kombinaci bylin, které jsou známé pro svou schopnost snižování vysokého krevního tlaku. V extraktu je obsažena Fialová kukuřice, oplývající bohatou směsí vitamínů (A, B1, B2, B3, C), minerálů (železo, vápník, fosfor) a také je zdrojem nejsilnějších přírodních antioxidantů. Používá se při zvýšené hladině cholesterolu, oběhových potížích a nedostatečném prokrvení cévního řečiště. Uplatní se také při všech druzích zánětů a infekcí. Složení: Maiz morado, hloh.

vysoký tlak / cholesterol / čištění krve / výživa

CABACHIOTE

PÍSKÁNÍ V UŠÍCH

Cabachiote vzniklo kombinací Achiote, Řebříčku a Přesličky ve vzájemné podpoře proti tzv. Tinnitu. Achiote je pomocné při vnitřních zánětech, arteriální hypertenzi či nedostatečné funkci ledvin a zlepšení vylučování. S Řebříčkem působí protizánětlivě, digestivně, hypotonicky, hepatoprotektivně a hypocholestericky. Další složkou je přeslička, která se dle tradice lidového bylinkářství používá na nemoci ledvin, krvácení různých příčin, revma či nervové bolesti. Složení: Achiote, Řebříček, Přeslička rolní

pískání v uších / vylučování / záněty / hypertenze / bolesti

UBOSANNO

ZÁNĚTY

Tento produkt má podobně univerzální rozsah i sílu účinnosti jako Vilcareina – hubí úspěšně všechny patogeny, plísně a parazity v těle. Vilcareina je však vhodnější při léčbě borelióz, plicních chlamýdií a těžkých neuroinfekcí. Ubosanno je, kromě toho, více zaměřeno na zánětlivé onemocnění kloubů, kožní choroby a plísně, infekce pohlavních orgánů, močového měchýře a problémy trávícího traktu. Složení: Ubos, Guanábana, Vilcacora, Achiote, Benedikt

záněty a parazité / plísně a infekce / klouby / kůže

CHAGUBONA

KONEC ZVRHLÝCH BUNĚK

Chagubona je silný prostředek proti zhoubnému bujení a účinná prevence proti onkologickým onemocněním. Zároveň způsobuje hloubkovou detoxikaci. Chagubona obsahuje sibiřskou houbu Chagu, která je též známá jako vzácná pomoc proti radioaktivitě a proti širokému spektru zánětů a nádorů. Doporučujeme souběžně s Chagubonou využívat i Dračí krev (20–30 kapek denně, v onkologických případech je možné až 50 kapek denně). Složení: Chaga, Ubos, Guanábana, Uňa de Gato

onkologická onemocnění / nádory / radioaktivita

LICHUNA

ZÁNĚTY A PLÍSNĚ

Extrakt, vznikl na základě jihoamerické etnomedicíny na likvidaci zánětů a plísní v organizmu. Součástí tohoto extraktu je Achiote, ochránce při vnitřních zánětech, pomocník při arteriální hypertenzi, vysokém cholesterolu, zánětu močového měchýře, obezitě, nedostatečné funkci ledvin a při zlepšení vylučování. Účinky extraktu lze shrnout jako protizánětlivé, protimykotické, antioxidační, expektorační, digestivní, hypotonické a hepatoprotektivní. Složení: Achiote, Ubos, Lichořeřišnice

záněty a plísně / očista krve / cholesterol / vylučování