Přírodní léčba ze srdce pralesa.

Dle původních znalostí amazonských indiánů.
Vše se dá léčit. Inca Botanica - organické, čisté, léčivé.

BYLINNÉ SMĚSI
EXTRAKTY
Kategorie Superfoods Superpotraviny Inca Botanica
SUPERFOOD
DOPLŇKY
KATALOG
KRATOM

Stáhněte si katalog s léčebnými kúrami. 
Zasíláme na dobírku v rámci ČR a produkty dodáváme do všech států EU.

Stáhnout katalog s léčivými kúrami >>
Lečebné kúry Inca Botanica

Drazí přátelé, nabízíme Vám, bez nadsázky řečeno, zázračně působící rostliny a bylinné receptury z Amazonie a And. Biolog a terapeut Petr Chobot již 25 let přímo v terénu ve spolupráci s kmenovými šamany a jihoamerickými odborníky studuje nejúčinnější přírodní metody léčení a čištění organizmu. Již 10 let rozvíjí Inca Botanica mezinárodní projekt vzájemné pomoci, v rámci kterého vyváží z pralesa a hor léčivé druhy rostlin, unikátní svými vlastnostmi a rychlostí i spolehlivostí účinku. Tím mimo jiné Inca Botanica upozorňuje na silnou ohroženost jejich zdroje – rapidně zanikajících jihoamerických ekosystémů.

Projekt byl inspirován nápadem místních indiánských šamanů ozřejmit „civilizovaným lidem“, že pokud přírodu v Jižní Americe nezachrání před zničením, přijdou o zdroj rostlinných léků jimiž lze úspěšně léčit rakovinu, leukemii, cukrovku, obezitu, infekční onemocnění, degenerativní choroby mozku, jimiž lze totálně detoxikovat organizmus, navracet mládí, vitalitu, sexuální výkonnost, zvyšovat fyzickou kondici, zbavit se depresí, astmatu, trávicích problémů, hemoroidů, bolestí kloubů, zvýšit výkonnost štítné žlázy a podobně. 

Zároveň tento projekt upozorňuje na to, že mnohé choroby, kterými trpí miliony lidí v naší „civilizované“ společnosti jsou léčitelné – pokud použijeme přírodní, čisté prostředky, které máme na Zemi stále k dispozici. Jihoamerický prales je ničemně drancován, a to investicemi do stavby silnic, které vedou přes indiánská území a cíleně likvidují původní prales. Staleté stromy jsou proměněny ve dřevo na parkety nebo prostě spáleny ve stoje a půda následně otrávena vytvářením monokultur palmy olejnaté..

Terénní a laboratorní výzkum, sběr, opatrné zpracovávání na místě, úřední vývozní i dovozní mašinérie, rychlá bezpečná doprava rostlin z pralesa až do Evropy – to vše je finančně nesmírně nákladné. Hlavní část prostředků získaných distribucí rostlin jsme přesto schopni vyhradit na zachování původních vytipovaných biotopů s nejvyšší biodiverzitou. Činíme maximum pro to, aby zdroje mocných přírodních léků mohly sloužit i dalším generacím a poslední, čisté a fantastické přírodní celky přečkaly současnou éru bezuzdné likvidace.